Zapraszamy do współpracy

Warsztat Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli serdecznie zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne.
Można zamawiać wykonanie kartek, stroików i swiątecznych ozdób.
Istnieje także możliwosć nabycia innych prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne w ramach zajęć terapeutycznych.

Partnerzy medialni

sztafeta

stal

muzeumreg

stalowemiasto

echodnia

rst24

Sukces Uczestników WTZ

Konkursy plastyczne organizowane przez PFRON są dla środowiska osób niepełnosprawnych ważne i prestiżowe. Tym bardziej cieszą kolejne nagrody. Nagrodzone prace powstały w pracowni plastycznej prowadzonej przez Krzysztofa Czerwiaka.

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" - 2014 r. PIĘKNO NATURY Województwo Podkarpackie

 

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Renata Zaremba - "W zgodzie z naturą", Warsztat Terapii Zajęciowej w Starej Wsi
  2. Piotr Wódz - "Natura mojej tęsknoty", Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu
  3. Magdalena Antosiewicz - "Podniebny taniec", Warsztat Terapii Zajęciowej PSOUU Koło w Jarosławiu

Wyróżnienie:

  • Magdalena Garwona - "Pąk", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu
  • Wiesław Różycki - "Kwiatowo mi", Środowiskowy Dom Samopomocy w Sarzynie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Paulina Jaśkowska - "Przed burzą", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  2. Maciej Kaweński - "W głąb", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu
  3. Janusz Gacek - "Ławica", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Sanockim Towarzystwie Oświatowym

Wyróżnienie:

  • Henryk Duliban - "Brzezina", Środowiskowy Dom Samopomocy w Przeworsku
  • Artur Lipianin - "Mrowisko", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Nadzieja w Stalowej Woli

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Ewelina Pyziak - "Zimowy las", Dom Pomocy Społecznej Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzeszowie
  2. ex aequo:
    • Dorota Wałach - "Sianokosy", Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSOUU w Rymanowie
    • Agnieszka Łukasik - "Paw", Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorzycach
  3. Paweł Majchrowski - "Melancholia", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu

Wyróżnienie

  • Wiesława Gutman - "Bocian w szuwarach", Dom Pomocy Społecznej w Foluszu
  • Izabela Duda-Baran - "Słowik", Warsztat Terapii Zajęciowej w Huzelach k/Leska

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Stanisław Jeż - "W cieniu drzewa", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  2. Magdalena Baran - "Nocne ptaki", Środowiskowy Dom Samopomocy im. Anny w Izdebkach
  3. Dariusz Stanek - "Las mieszany", Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi

Wyróżnienie:

  • Agata Cieplińska - "W lazurowej otchłani", Środowiskowy Dom Samopomocy w Przeworsku
Copyright ©2006-2014 - wszelkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie JACEK