Zapraszamy do współpracy

Warsztat Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli serdecznie zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne.
Można zamawiać wykonanie kartek, stroików i swiątecznych ozdób.
Istnieje także możliwosć nabycia innych prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne w ramach zajęć terapeutycznych.

Partnerzy medialni

sztafeta

stal

muzeumreg

stalowemiasto

echodnia

rst24

Ogólnopolskie Konkursy PFRON w 2016 roku

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych".

Wielką radość sprawiło nam ogłoszenie rozstrzygnięcia etapu wojewódzkiego konkursu, w którym kilku naszych Uczestników zostało zauważonych i wyróżnionych. Gratulujemy wszystkim uczestniczącym w konkursie a szczególnie cieszymy się z sukcesu naszych Uczestników!

Województwo podkarpackie:

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Daniel Lis – "Anuli w sercu gra muzykant", Środowiskowy Dom Samopomocy w Woliczce
  2. Piotr Łuksik – "Moja muzyka", Dom Pomocy Społecznej, Warsztat Terapii Zajęciowej Rzeszów
  3. Artur Gajda, Rafał Komaniecki – "Na klawiaturze serca", Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu

Wyróżnienia:

  1. Marian Dryka – "Macierzyństwo", Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Rymanów WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ
  2. Renata Zaremba – "Radosna chwila", Warsztat Terapii Zajęciowej w Starej Wsi

W kategorii grafika i rysunek:

  1. Maciej Kaweński – "Co w trawie piszczy", WTZ przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu
  2. Andrzej Bełzak – "Koncert w cieniu góry", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  3. Grzegorz Sikora – "Koncert", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

Wyróżnienia:

  1. Edyta Kwiecińska – "Muzyka i Ja", Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rymanowie ŚRODOWISKOWY DOM SAPOMOMOCY
  2. Piotr Krochmal – "Latający fortepian", Dom Pomocy Społecznej w Foluszu

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Magdalena Kozdęba – "Tancerka", Środowiskowy Dom Samopomocy w Woliczce
  2. Joanna Murias – "Roztańczona-zakręcona", Dom Pomocy Społecznej Warsztat Terapii Zajęciowej Rzeszów
  3. Maria Szelest, Elżbieta Olszówka – "Pod jaworem", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

Wyróżnienia:

  1. Anna Fendryk – "Prosto z serca", Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi
  2. Dorota Krok – "Siła muzyki", Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Edyta Niemiec – "Muzyki czar", Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość"
  2. Paweł Lipiec – "…ku wolności", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu
  3. Edward Stelmach – "Urodzony by grać", Warsztat Terapii Zajęciowej w Baranowie Sandomierskim

Wyróżnienia:

  1. Lucyna Skakuj – "Orkiestra podwórkowa", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  2. Michał Tutka – "Sen o muzyce", Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu
  3. Katarzyna Kędzior – "Anielskie wspomnienia", Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość"
Copyright ©2006-2014 - wszelkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie JACEK